Składanie książek, e-booków

Ostatnio powiększyłam swoje portfolio również o skład książek i e-booków. Stąd ten wpis, aby było jasne, czym się zajmuję i jak mogę i pomóc.

Co składam?

Przede wszystkim zajmuję się składem ulotek, broszur informacyjnych oraz krótkich książek (na przykład dla dzieci lub tomików poezji). Obecnie nie zajmuję się składem obszerniejszych tekstów.

Do tej pory złożyłam całkiem sporo już książek, broszurek, ulotek i innych tego typu publikacji do druku.

Przykłady możesz zobaczyć poniżej:

 

Książka Martyny Kwiatkowskiej „Kraina niesłabnących przyjaźni”

Książka Urszuli Bezwińskiej-Tabor „Łapa w łapę”

Ulotka trzyczęściowa „Tulimy Mamy”

Tomik wierszy „Czas” Urszuli Bezwińskiej-Tabor

Materiały do druku po zaakceptowaniu projektu dostaniesz w formie pdf (lub innej, jeśli chcesz) w kolorach CMYK lub RGB (do druku bierze się najczęściej CMYK). 

E-booki

Tutaj możesz wybrać, czy chcesz zwykły pdf, czy e-book do czytnika na przykład w formacie epub. Jak najbardziej wykonuję również projekty w formacie epub, ale musisz pamiętać, że tak naprawdę jest to złożenie materiałów od nowa, więc będzie miało wpływ na cenę. Pamiętaj również, że książki dla dzieci raczej się nie składa w formie e-booków. 

Moje niektóre realizacje:

Wycena

Wycenę każdorazowo wykonuję indywidualnie. Dużo zależy od tego, jaka ma być objętość pracy, ile ilustracji będzie w środku itd. 

Możesz się ze mną skontaktować:

czeskiweb@gmail.com

(+48) 798 399 332

Korekta

Jeśli potrzebujesz również osoby do korekty, mogę Ci kogoś polecić. Wystarczy, że dasz mi znać. Korektę trzeba przeprowadzić przed składem i potem po składzie, aby upewnić się, że po składzie nic złego się z tekstem nie stało. 

Olga