Od maja 2021 r. regularnie współpracuję z panią Olga Vitoš w zakresie robienia i aktualizowania stron internetowych opartych na CMS WordPress.
Pani Olga wykazuje się w swojej pracy terminowością, dokładnością i dużą skrupulatnością. Wychodzi z inicjatywą realizując udane projekty graficzne, szybko nanosi niezbędne poprawki; kontakt jest sprawny.
Jestem zadowolona z dotychczas zrealizowanych wspólnie projektów, a naszą współpracę oceniam bardzo pozytywnie.

Anna Wołodko

Mint Concept

Polecam współpracę z Olgą z wielu powodów. Przede wszystkim w bardzo profesjonalny sposób zajęła się przygotowaniem i postawieniem mojej strony internetowej. Z cierpliwością dopracowywała poszczególne elementy tak, ze jestem bardzo zadowolona z efektu. Olga odpowiadała na moje potrzeby, pytania i prośby ze spokojem a ja czułam się dobrze w kontakcie z nią. Olga służyła mi też radą i pomocą w kwestiach związanych z optymalizacją strony.
Dziękuję!

Beata Grześkowiak

www.soula.pl

bardzo dobry kontakt, elastyczność i zrozumienie, Ola przede wszystkim słucha i odpowiada na potrzeby, nic nie narzuca, lecz proponuje. dziękuję i polecam!

Magdalena Durska

www.nadobremagdalenadurska.pl

Ola jest profesjonalistką w każdym calu, zna się na stawianiu stron internetowych i największego laika przeprowadzi przez ten proces szybko i bezboleśnie. Strona jest elegancka, intuicyjna w obsłudze, zrobiona w zgodzie ze wszelkimi standardami. Współpraca z Olą to czysta przyjemność. Polecam!
 

Agnieszka Michalska

Polski psycholog w UK